[website bouwen] [website maken] [info]
[MVZ TV]
[Outdoortornooi]
[]
[Outdoortornooi]

Wedstrijden November - December 2016

  

3de Nationale

Vrijdag  11 November

22h15

 

Provinciale

Vrijdag  11 November

21h15

 

 

 

 

 

U  9

Zondag  13 November

 

 

U 11 - Ploeg 1

Zondag  13 November

14h00

The A team Beveren Leie - MVZ Zedelgem

U 11 - Ploeg 2

Zondag  13 November

 

 

U 15

Zondag  13 November

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3de Nationale

Vrijdag 18 November

20h00

KBC Lovendegem  -  MVZ Zedelgem

Provinciale

Vrijdag 18 November

22h15

PS Oostkamp  -  MVZ Zedelgem

 

 

 

 

U 9

Zondag 20 November

 

 

U 11 - Ploeg 1

Zondag 20 November

 

 

U 11 - Ploeg 2

Zondag 20 November

 

 

U 15

Zondag 20 November

10h00

MVZ Zedelgem  -  Puskas Ardooie

 

 

 

 

 

 

 

 

3de Nationale

Vrijdag 25 November

 

 

Provinciale

Vrijdag 25 November

 

 

 

 

 

 

U  9

Zondag 27 November

 

 

U 11 - Ploeg 1

Zondag 27 November

 

 

U 11 - Ploeg 2

Zondag 27 November

 

 

U 15

Zondag 27 November

11h00

MS Zotte Mutse Brugge  -  MVZ Zedelgem

 

 

 

 

 

 

 

 

3de Nationale

Vrijdag 02 December

21h30

MVC Kameleon Landegem  -  MVZ Zedelgem

Provinciale

Vrijdag 02 December

22h00

SV Cappuccino  -  MVZ Zedelgem

 

 

 

 

U  9

Zondag 04 December

 

 

U 11 - Ploeg 1

Zondag 04 December

10h00

MVZ Zedelgem  -  Puskas Ardooie

U 11 - Ploeg 2

Zondag 04 December

11h00

MVZ Zedelgem  -  S&S Devolder Ingelmunster

U 15

Zondag 04 December

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3de Nationale

Vrijdag 09 December

21h15

MVZ Zedelgem  -  MS Zotte Mutse Brugge

Provinciale

Vrijdag 09 December

 

 

 

 

 

 

U  9

Zondag 11 December

 

 

U 11 - Ploeg 1

Zondag 11 December

 

 

U 11 - Ploeg 2

Zondag 11 December

 

 

U 15

Zondag 11 December

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3de Nationale

Vrijdag 16 December

22h15

MVZ Zedelgem  -  MS Zotte Mutse Brugge

Provinciale

Vrijdag 16 December

21h15

MVZ Zedelgem  -  Santa Cruz Assebroek

 

 

 

 

U  9

Zondag 18 December

 

 

U 11 - Ploeg 1

Zondag 18 December

 

 

U 11 - Ploeg 2

Zondag 18 December

 

 

U 15

Zondag 18 December

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3de Nationale

Vrijdag 23 December

22h15

MVZ Zedelgem  -  Indulek Kelderke Erwetegem

Provinciale

Vrijdag  23 December

22h00

MVC De Sportwereld Torhout  -  MVZ Zedelgem

 

 

 

 

U  9

 

 

 

U 11 - Ploeg 1

 

 

 

U 11 - Ploeg 2

 

 

 

U 15